اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

این کار از طریق سایت امکان‌پذیر نیست اما اگر از طریق تلفن 55099691-021 تماس بگیرید، در این زمینه راهنمایی‌تان خواهند کرد. با توجه به اینکه سفارش شما در کدام مرحله باشد و چه کالایی را خریداری کرده باشید، دستورالعمل‌های متفاوتی وجود دارد که مشاوران خرید 1001 با شما در میان خواهند گذاشت.

بله. در ساعات کاری (۹ تا ۱۷ / به استثنای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) می‌توانید از طریق تماس با تلفن 55099691-021 و یا ارسال پیام به شماره 09398924499 در واتس‌اپ، با مشاوران خرید غیرحضوری تماس گرفته و سفارش خود را به اطلاع‌شان برسانید.
موجودی و قیمت تمام کالاهای فروشگاه اینترنتی با شعبه حضوری یکسان بوده و تفاوتی در این زمینه وجود ندارد.

برای سفارش های تلفنی و فقط برای شهر تهران این امکان وجود دارد.

ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین به دلیل قطع شدن اینترنت شما یا مشکل در شبکه‌ی بانکی کشور، پول از حساب شما برداشت شده اما پرداخت ناموفق باشد. در این حالت پول در حساب‌های میانی بانک قرار دارد و به حساب فروشگاه 1001 واریز نشده است. به‌طور معمول بانک در مدت کوتاهی با اطلاع از مغایرت رخ داده، پول را به حساب شما بازمی‌گرداند اما در صورتی که پس از گذشت ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حساب‌تان بازنگشت، با بانک خود تماس بگیرید.

مرحله‌ی پرداخت به‌طور کامل از طریق درگاه‌های بانک‌های رسمی کشور انجام شده و فروشگاه 1001 دخل و تصرفی در این مرحله ندارد.

پرداخت اینترنتی شما از طریق درگاه‌های بانکی معتبر و رسمی کشور انجام می‌شود و فروشگاه 1001 هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات بانکی شما ندارد. در واقع همان‌طور که در مراجعه به خودپردازهای بانکی یا درگاه‌های پرداخت حضوری (POS) با شبکه‌ی بانکی کشور مراوده می‌کنید، در خرید اینترنتی از فروشگاه گل 1001 نیز برای انتقال وجه به شبکه‌ی شتاب متصل می‌شوید.

علاوه بر این برای حفظ اطلاعات شخصی شما و اطمینان از امنیت آنها از پروتکل امن HTTPS در فروشگاه اینترنتی گل1001 استفاده شده که تمام مشخصات شما را به‌صورت رمزنگاری شده منتقل می‌کند. همچنین گل1001 با دارا بودن نماد اعتماد تجارت الکترونیک به‌طور رسمی و زیرنظر نهادهای مسوول فعالیت می‌کند تا حداکثر اطمینان و امنیت را برای کاربران محترم فراهم کند.

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  نشانی و ساعات فعالیت

  میدان شوش – فداییان اسلام – پاساژ ایرانیان – طبقه 4 – واحد 24

  شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 17

  پنجشنبه ساعت 9 الی 14

  جمعه و ایام تعطیل 10 الی 13 با هماهنگی قبلی

  (021-55099691)