بوته ای, شاخه ای

دیزاین گل مصنوعی در سرویس بهداشتی

گل مصنوعی در سرویس بهداشتی

یکی از مکان های ایده آل برای نمایش گل ها و گیاهان مصنوعی، درون سرویس های بهداشتی است. توالت و حمام جاهایی هستند که معمولا هیچ گونه نور طبیعی به آنها راه نمی یابد و یا نور بسیار اندکی از پنجره های کوچک وارد آن می شود.

گیاهان طبیعی هم در محیط تاریک نمی توانند به زندگی خود ادامه دهند؛ ولی گل ها و گیاهان مصنوعی هیچ نیازی به نور نداشته و اتفاقا در محیط بسته سرویس بهداشتی به دلیل دوری از پرتوی فرا بنفش نور خورشید، کیفیت رنگ خود را در مدت طولانی تری حفظ خواهند کرد. به همین دلیل است که قرار دادن گل و گیاه مصنوعی یکی از بهترین شیوه های زیباسازی سرویس بهداشتی به شمار می رود.

سطح کف و دیوارهای دستشویی و حمام معمولا از سرامیک و سنگ های به رنگ روشن و یکنواخت ساخته می شود تا محیط پاکیزه تری را به نمایش بگذارد. اما ظاهر ساده و بدون هیجان سرویس بهداشتی را می توان با رنگ ها و طرح های زیبایی گل ها به محیطی جذاب و دوست داشتنی تبدیل نمود.

پیشنهاد می کنیم بر روی دیوار، لبه ها، طاقچه ها، پیشخوان و کنسول های موجود در سرویس بهداشتی، گلدان های کوچک و رنگارنگ گل مصنوعی قرار داده شود. هنگامی که قطرات آب بر روی برگ های سبز و شاداب گیاهان مصنوعی پاشیده می شود، ظاهر آنها را بسیار طبیعی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *